Організація методичної роботи
ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧ
Меню сайту
PISA

...
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Сайти вчителів
Блог вчителів початкової школи Богодухівської гімназії №1

Блог учителя англійської мови Юлії Харченко

Сайт вчителя інформатики Завади Ольги Василівни
Погода
Форма входа
Опитування
Оцените мой сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Ужасно
4. Неплохо
5. Плохо
Всего ответов: 26
друзі сайту
Календар
«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ВІДВІДУВАННЯ САЙТУ
Вітаю Вас, Guest · RSS 03.07.2022, 03:41

 

СИСТЕМА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ 

БОГОДУХІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1

 

Становлення постіндустріального суспільства, інтеграція в європейський та світовий освітній простір, зміна та оновлення традиційних парадигм освіти, впровадження інноваційних освітніх технологій вимагають постійного оновлення й поповнення професійних знань сучасного вчителя, безперервне підвищення його кваліфікаційного, фахового й методичного рівня. На вирішення цих питань і спрямована методична робота в Богодухівській гімназії №1.

Проблема підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів розглядається у дослідженнях - І. Д. Беха, М. І. Бурди, І. А. Зязюна, В. Г. Кременя, О. І. Пометун, Б. М. Жебровського, І. П. Жерносека, О. М. Онаць.

Законом України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» Національною доктриною розвитку освіти України в XXI столітті передбачається суттєве вдосконалення внутрішкільної методичної роботи. Першочергового значення набуває проблема розвитку творчого потенціалу педагогів, запровадження інноваційних технологій навчання та виховання, вдосконалення змісту загальної середньої освіти, питання виявлення, вивчення узагальнення, запровадження перспективного педагогічного досвіду, створення в педагогічних колективах сприятливого соціально-психологічного мікроклімату, атмосфери творчості й відповідальності.

Важливим аспектом функціонування системи методичної роботи вчителів  Богодухівської гімназії №1 є керування принципом науковості, що відображається в інтенсифікації наукових досліджень та залученні до науково-дослідницької діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу.

Ефективність роботи вчителів залежить від цілеспрямованої діяльності методичної служби, що сприяє підвищенню педагогічної майстерності вчителів, ознайомленню їх з інноваціями в галузі освіти.

Методична робота – це система аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності, заснована на досягненнях науки та передового педагогічного досвіду з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників та підвищення ефективності навчально-виховного процесу

Методична робота – пріоритетний напрям діяльності адміністрації Богодухівської гімназії №1, спрямований на покращення функціонування закладу, підвищення рівня наукових знань та педагогічної майстерності вчителів, що, в свою чергу, не може не позначитись на якості освітніх послуг.

Система внутрішкільної методичної роботи – одна з основних складових системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, активізації творчого потенціалу кожного вчителя.

Мета методичної роботи– надання ефективної допомоги вчителям і класним керівникам у покращенні організації навчання та виховання школярів, узагальненні й запровадженні передового педагогічного досвіду, збільшенні теоретичного рівня й педагогічної кваліфікації викладачів і керівництва школи.

 
 
 
 
Богодухівська гімназія №1 © 2010-2022
▲ Вверх
//