ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧ
Меню сайту
PISA

...
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Сайти вчителів
Блог вчителів початкової школи Богодухівської гімназії №1

Блог учителя англійської мови Юлії Харченко

Сайт вчителя інформатики Завади Ольги Василівни
Погода
Форма входа
Опитування
Оцените мой сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Ужасно
4. Неплохо
5. Плохо
Всего ответов: 26
друзі сайту
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ВІДВІДУВАННЯ САЙТУ
Вітаю Вас, Гість · RSS 19.06.2021, 20:40

Головна » 2013 » Грудень » 10 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!
22:11
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!


09 грудня в гімназії привітали переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, а саме:

УКРАЇНСЬКА МОВА 

I місце – Зионг Лілія 10-А клас, вчитель вищої категорії, методист Каплій В.В.;
II місце – Сахно Анастасія 11 клас, вчитель вищої категорії Веселко М.М;
III місце – Гельман Вікторія 9-А клас, вчитель вищої категорії Веселко М.М;
III місце – Кравченко Олена 8-А клас, вчитель вищої категорії, методист Каплій В.В

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

II місце – Тодорюк Інна 11 клас, вчитель Шигимага О.М.

ІСТОРІЯ
I місце – Зионг Лілія 10-А клас, вчитель вищої категорії, методист Яковлєва В.В.;
II місце – Сластін Артем 9 -А клас клас, вчитель вищої категорії, методист Мирошниченко М.С.;
III місце – Шевченко Єлизавета 8-А клас, вчитель вищої категорії, методист Яковлєва В.В

РОСІЙСЬКА МОВА

II місце – Шигимага Валерія 11 клас, вчитель вищої категорії, методист Макогон В.В.
II місце – Зионг Лілія 10-А клас клас, вчитель вищої категорії, методист Макогон В.В.
III місце – Кравченко Олена 8-А клас, вчитель вищої категорії, методист Макогон В.В.

БІОЛОГІЯ

III місце – Зионг Лілія 10-А клас, вчитель вищої категорії Кириченко Н.В.
II місце – Кравченко Олена 8-А клас, вчитель вищої категорії, методист Супрун Т.В.
III місце – Демянів Юлія 11 клас, вчитель вищої категорії, методист Супрун Т.В.


МАТЕМАТИКА

II місце – Бабенко В. 8-б клас, вчитель вищої категорії Віннікова Т.Л.
III місце – Сокологорський Р. 10-б клас, вчитель вищої категорії, методист Наумова Т.О.
III місце - Тодорюк Інна 11 клас, вчитель вищої категорії, старший вчитель Дронова Т.І.

ЕКОНОМІКА

I місце – Зионг Лілія 10-А клас, вчитель Юзько І.Є.
III місце – Ляхов Андрій 11 клас, вчитель Юзько І.Є.

ІНОЗЕМНА МОВА (АНГЛІЙСЬКА МОВА)

I місце – Зионг Лілія 10-А клас, вчитель вищої категорії Харченко Ю.Д.;
I місце – Тодорюк Інна 11 клас, вчитель Ангеловська О.М.;
III місце – Сосонна Катерина 8-а клас, вчитель вищої категорії Харченко Ю.Д.



Переглядів: 684 | Додав: zavada
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Богодухівська гімназія №1 © 2010-2021
▲ Вверх
//