ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧ
Годинник
Меню сайту
PISA

...
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Сайти вчителів
Блог вчителів початкової школи Богодухівської гімназії №1

Блог учителя англійської мови Юлії Харченко

Сайт вчителя інформатики Завади Ольги Василівни
Погода
Форма входа
Опитування
Оцените мой сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Ужасно
4. Неплохо
5. Плохо
Всего ответов: 26
друзі сайту
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
ВІДВІДУВАННЯ САЙТУ
Вітаю Вас, Гість · RSS 12.12.2018, 03:37

Головна » 2018 » Листопад » 29 » ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
15:27
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів


ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 
Триває ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Результати гімназистів.
Трудове навчання: І місце - Осьмак Володимир (9-А клас, учитель Шигимага Олег Миколайович); ІІІ місце - Коваленко Олександр (10-А клас, учитель Шигимага Олег Миколайович), Адамчук Едуард (11 клас, учитель Шигимага Олег Миколайович), Гайдук Анастасія (11 клас, учитель трудового навчання Людмила Іванівна Задорожня).
Українська мова та література: І місце - Дегтяр Анастасія (8-Б клас, учитель Грищенко Варвара Андріївна), ІІІ місце - Остахова Анна (10-А, учитель Грищенко Варвара Андріївна), Герасименко Володимир (11 клас, учитель Веселко Марина Миколаївна).
Екологія: І місце - Шеін Дмитрій (10-А клас, учитель Свінченко Інна Анатоліївна), Пугач Валерія (11 клас, учитель Супрун Тетяна Василівна).
Математика: ІІ місце - Сухина Василь (9-А клас, учитель Віннікова Тетяна Леонідівна); ІІІ місце - Дегтяр Анастасія (8-Б клас, учитель Наумова Тетяна Олександрівна), Герасименко Володимир (11 клас, учитель Мамонтов Сергій Яковлевич).
Географія: І місце - Шеін Дмитрій (10-А клас); ІІ місце Курилко Олена (8-Б клас); ІІІ місце посіли Герасименко Володимир (11 клас) та Сухина Василь (9-А клас). Їх підготувала учитель Котолуп Яна Анатоліївна.
Фізика: І місце – Козюра Нікіта (7-А клас, учитель Айвазовська Ірина Сергіївна).
Історія: І місце - Дегтяр Анастасія (8-Б клас, учитель Яковлєва Валентина Вікторівна), Шеін Дмитрій (10-А клас, учитель Яковлєва Валентина Вікторівна), Герасименко Володимир (11 клас, учитель Богаєнко Ольга Вікторівна); ІІ місце - Сухина Василь (9-А клас, учитель Мирошниченко Микола Сергійович).
Російська мова та зарубіжна література: І місце - Шеін Дмитрій (10-А клас, учитель Назаренко Тетяна Василівна), Пугач Валерія (11 клас, учитель Макогон Валентина Володимирівна).
Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!



Переглядів: 39 | Додав: zavada
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Богодухівська гімназія №1 © 2010-2018
▲ Вверх
//