МАН, олімпіади
ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧ
Годинник
Меню сайту
PISA

...
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Сайти вчителів
Блог вчителів початкової школи Богодухівської гімназії №1

Блог учителя англійської мови Юлії Харченко

Сайт вчителя інформатики Завади Ольги Василівни
Погода
Форма входа
Опитування
Оцените мой сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Ужасно
4. Неплохо
5. Плохо
Всего ответов: 26
друзі сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ВІДВІДУВАННЯ САЙТУ
Вітаю Вас, Гість · RSS 11.12.2018, 06:26

2017 / 2018 навчальний рік

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

- українська мова та література – учениця 11 класу Лактіонова Надія (вч. Грищенко В.А.) – ІІІ місце;

- біологія – учениця 11 касу Лактіонова Н.(вч. Свінченко І.А.) – ІІ місце;

учень 9-А класу Шеін Д. (вч. Свінченко І.А.) – ІІ місце;

учениця 8-А класу Гарбуз Д. (вч. Свінченко І.А.) – ІІ місце

- географія – учень 9-А класу Шеін Д. (вч. Котолуп Я.А.) – ІІІ місце

- екологія – учениця 11 класу Лактіонова Н. (вч. Свінченко І.А.) – І місце;

учень 9-А класу Шеін Д. (вч. Свінченко І.А.) – І місце

- історія – учень 10 класу Герасименко В. (вч. Боаєнко О.В.) – ІІ місце;

учень 9-А класу Шеін Д. (вч. Яковлєва В.В.) – ІІ місце

- правознавство – учень 9-А класу Шеін Д. (вч. Богаєнко О.В.) – ІІ місце

- трудове навчання і технології – учениця 9-Б класу Прошутя В. (вч. Задорожня Л.І.) – ІІІ місце

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України

- учень 9-А класу Шеін Дмитрій (вч. Котолуп Я.О.) ІІІ місце у секції «Соціологія»

- учениця 10 класу Пугач Валерія (вч. Невинна В.І.) ІІІ місце у секції «Педагогіка»

2016/2017 навчальний рік

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

-        українська мова та література – учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Грищенко В.А.) - ІІІ місце, учениця 11 класу Кривенко Софія (вчитель Каплій В.В.) - ІІІ місце;

-        історія – учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Яковлєва В.В.) – ІІ місце, учень 9-А класу Герасименко Володимир (вчитель Богаєнко О.В.) – ІІ місце;

-        біологія - учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Свінченко І.А.) – ІІ місце, учень 8-А класу Шеін Дмітрій (вчитель Свінченко І.А.) - ІІ місце;

-        екологія – учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Свінченко І.А.) – ІІ місце, учениця 11 класу Кривенко Софія (вчитель Супрун Т.В.) – ІІ місце;

- географія - учень 9-А класу Герасименко Володимир (вчитель Котолуп Я.А.) – ІІІ місце;

-        трудове навчання і технології –учениця 9-Б класу Білоцерковець Юлія (вчитель Задорожня Л.І.) – ІІІ місце.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України:

- учениця 10 класу Шитоха Крістіна (вчитель Мирошниченко М.С.) - ІІІ місце у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;

учениця 11 класу Кривенко Софія (керівник Невинна В.І.) - ІІІ місце у секції «Педагогіка».

 

 

 

Богодухівська гімназія №1 © 2010-2018
▲ Вверх
//