МАН, олімпіади
ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧ
Годинник
Меню сайту
PISA

...
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
Сайти вчителів
Блог вчителів початкової школи Богодухівської гімназії №1

Блог учителя англійської мови Юлії Харченко

Сайт вчителя інформатики Завади Ольги Василівни
Погода
Форма входа
Опитування
Оцените мой сайт
1. Отлично
2. Хорошо
3. Ужасно
4. Неплохо
5. Плохо
Всего ответов: 26
друзі сайту
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
ВІДВІДУВАННЯ САЙТУ
Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2018, 15:06

2016/2017 навчальний рік

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

-        українська мова та література – учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Грищенко В.А.) - ІІІ місце, учениця 11 класу Кривенко Софія (вчитель Каплій В.В.) - ІІІ місце;

-        історія – учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Яковлєва В.В.) – ІІ місце, учень 9-А класу Герасименко Володимир (вчитель Богаєнко О.В.) – ІІ місце;

-        біологія - учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Свінченко І.А.) – ІІ місце, учень 8-А класу Шеін Дмітрій (вчитель Свінченко І.А.) - ІІ місце;

-        екологія – учениця 10 класу Лактіонова Надія (вчитель Свінченко І.А.) – ІІ місце, учениця 11 класу Кривенко Софія (вчитель Супрун Т.В.) – ІІ місце;

- географія - учень 9-А класу Герасименко Володимир (вчитель Котолуп Я.А.) – ІІІ місце;

-        трудове навчання і технології –учениця 9-Б класу Білоцерковець Юлія (вчитель Задорожня Л.І.) – ІІІ місце.

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України:

- учениця 10 класу Шитоха Крістіна (вчитель Мирошниченко М.С.) - ІІІ місце у секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;

учениця 11 класу Кривенко Софія (керівник Невинна В.І.) - ІІІ місце у секції «Педагогіка».

 

2017 / 2018 навчальний рік

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

 

- трудове навчання – учень 8-А класу Осьмак Володимир (вчитель Шигимага О.М.) – І місце, учениця 9-Б класу Прошутя Валерія (вчитель Задорожня Л.І.)  - І місце;

- російська мова та література – учениця 10 класу Пугач Валерія (вчитель Назаренко Т.В.)

 

Богодухівська гімназія №1 © 2010-2018
▲ Вверх
//